Poznajmy się!

Topstomatologia to nowoczesna praktyka stomatologiczna w Poznaniu z długoletnim doświadczeniem.

Portret Joanny Hora-Zaremby.

Nazywam się Joanna Hora-Zaremba.
Moją pasją jest dbanie o Państwa uśmiech.

Od ponad 20 lat w gabinecie Top Stomatologia w Poznaniu dbam o zdrowy i piękny uśmiech moich pacjentów. Praca jest dla mnie pasją, dlatego nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach stomatologicznych krajowych i międzynarodowych, a  zdobytą wiedzę przenoszę wprost do mojego gabinetu dentystycznego. Dzięki temu szybko i rzetelnie rozwiązuję problemy z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, ortodoncji, protetyki, endodoncji oraz leczenia bruksizmu.

Od początku działalności ogromny nacisk kładę na wysokie standardy pracy, korzystam z najlepszych materiałów oraz nowoczesnych rozwiązań technicznych. Dbając o dobro Pacjentów współpracuję z jednym z najlepszych implantologów w Wielkopolsce oraz nowoczesnym laboratorium techniki dentystycznej, co pozwala mi na świadczenie najwyższej jakości usług protetycznych i implantologicznych.

Pragnąc sprostać oczekiwaniom Pacjentów stworzyłam gabinet stomatologiczny o miłej i kameralnej atmosferze, w którym każdy może czuć się wyjątkowo. Z radością podejmę się nawet najtrudniejszych wyzwań, aby mogli się Państwo cieszyć zdrowym i białym uśmiechem każdego dnia.

Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu w Poznaniu!